Грузія

У Грузії вийшла антивоєнна дитяча книжка, кошти з якої підуть на допомогу українським дітям

08.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Антивоєнна дитяча книжка-картинка «Квітка миру» вийшла у грузинському видавництві «Шемецнеба». Про це Читомо повідомила авторка видавничого проєкту Лія Шалвашвілі.

 

«Коли почалася війна, діти пішли на пошуки чарівної квітки, яка принесе мир. Подорож привела їх до «Притулку» — уявної планети мрій. Чи знайдуть там діти квітку миру? Прочитай цю чудову книжку, і ти зрозумієш, де росте чарівна квітка, якої так потребує сьогодні наш світ», — ідеться в анотації.

 

Автор книжки — Мухаммад аль-Акус, проілюстровала її Лія Бухнікасквілі. Видання перекладене українською, англійською та турецькою мовами.

 

 

Також Лія Шалвашвілі повідомила, що половина прибутку від продажу авторських прав на книжку піде в Український фонд допомоги дітям. 

 

«Сподіваємося, що війна скоро закінчиться. Ми в Грузії пережили все це у 2008 році й добре розуміємо ваші почуття», — зазначила вона.

 

Нагадаємо, грузинський PEN опублікував звернення солідарності грузинських письменників з українцями. Також в знак підтримки України Тбіліський міжнародний книжковий фестиваль припинив співпрацю з усіма російськими видавцями.

 

Половину прибутку від своєї нової книжки пообіцяв віддати на допомогу українським біженцям  і польський репортажист Вітольд Шабловський.