біженці

Шабловський анонсував нову книжку про Голодомор, Чорнобиль й імперські замашки Путіна

04.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Репортер і письменник Вітольд Шабловський пожертвує половину грошей з прибутку від виходу його нової книжки «Росія з кухні» у США на допомогу українським біженцям у Польщі. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

 

«Дві хвилини тому підписав книжкову угоду «Росія з кухні» з найбільшим у світі видавництвом Penguin Random House з Нью-Йорка. Хто ще не читав, не засмучуйтеся заголовком. У книжці йдеться про те, як Росія використовує кухню для будівництва своєї імперії. І про Чорнобиль, і про Голодомор в Україні, і про імперіалістичні прагнення Владіміра Путіна. Мова йде про кримських татар, яким довелося втекти з Криму», — написав Шабловський.

 

Він зазначив, що хотів би виходу книжки в США, бо, за словами читачів, багато кому вона допомогла зрозуміти, що відбувається сьогодні.

 

«Last but not least: половину отриманих грошей від Penguin я витрачу на допомогу українцям, які приїжджають до Польщі. Хотілося б більше, можливо і вдасться», — наголосив Шабловський.

 

Вітольд Шабловський — польський журналіст і репортер, автор шести книжок жанру «художній репортаж».

 

Нагадаємо, своїми публічними заявами Україну підтримали також відомі письменники Маргарет Етвуд, Стівен Кінг, Ольга Токарчук, Фредерік Беґбедер, Джоан Ролінґ, Ювал Ной Харарі, Бернардин Еваристо, Елісон Кіллінг, Ніл Гейман та інші.

 

Читайте також інтерв’ю з Вітольдом Шабловським: Книжку варто писати, коли можеш сказати щось нове та Хочу, щоб «Праведні зрадники. Сусіди з Волині» стали мостом між поляками й українцями

 

Чільна світлина: Wydawnictwo WAB