війна

Фредерік Беґбедер: У Зеленського — великі яйця, а в Путіна — дуже-дуже крихітний пеніс

27.02.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Французький прозаїк Фредерік Беґбедер виступив на підтримку українців у війні з Росією, а також звернувся до росіян з прохання не мовчати й протистояти диктаторській владі. Відеозвернення письменник опублікував на своїй сторінці в Instagram. 

«Дорогі українці!

 

Ще три дні тому я думав, що Зеленський – клоун. Але тепер я знаю, що в нього найбільші яйця у Всесвіті. А Владімір Путін – не просто с*ка, головне – він наляканий. Він сміховинний. У нього дуже-дуже крихітний пеніс, дуже-дуже маленький член, ясно? І мені соромно за свій уряд, за свою країну боягузів, за те, що вони не прийшли вам на допомогу негайно. Мені дуже соромно. І я думаю, що всі західні уряди мають допомогти вам якомога швидше, просто зараз. Мені шкода, що ми не можемо прийти просто зараз.

 

Хочу сказати всім своїм українським друзям, що люблю вас, ви хоробрі люди й заслуговуєте на повну свободу. Адже ви європейський народ, ви – частина Європи, частина НАТО. Якби я ухвалював це рішення, ви були б частиною нас. Ви – наші брати. Усім моїм російським читачам і друзям: будь ласка, відреагуйте просто зараз. Висловіть, що відчуваєте, відмовте цьому тупому диктатору. Припиніть це! Ви не можете мовчати. Вам заборонено мовчати. Усі російські читачі, якщо вам подобаються мої книжки, будь ласка, поважайте свободу, зупиніть цю тупу, безглузду війну, гаразд?»

 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений John Galt (@wakeupmadafaka)

 

Фредерік Беґбедер — французький прозаїк, публіцист, літературний критик, редактор, сценарист, актор та режисер. Автор книжок «Любов живе три роки», «99 франків»,  «Уна і Селінджер» та інших. 

 

Раніше повідомлялося, що Стівен Кінг закликав підтримати Україну попри можливі негативні наслідки, бо «це правильно», а Маргарет Етвуд поширює інформацію, що стосується України й опору.

 

Підтримку Україні висловила й лавреатка Нобелівської премії з літератури Ольга Токарчук.

 

Читайте також: Пітер Померанцев закликав відключити Росію від SWIFT