війна

Маргарет Етвуд закликає збирати кошти на оборону України та виходить на протести — оновлено

26.02.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Письменниця Маргарет Етвуд підтримує Україну у боротьбі з російськими окупантами та поширює інформацію, що стосується України й опору. Про це вона пише у своєму твіттері.

 

Етвуд написала: «Люди в Україні в паніці, ховаються у підвалах, а Росія бомбардує будинки, лікарні та школи. @SumOfUs збирає кошти та надсилає їх безпосередньо перевіреним групам до тих, хто можуть допомогти прямо зараз — чи можете ви долучитися? #UkraineRussiaCrisis».

 

 

Також Маргарет Етвуд поширювала інформацію про іноземні протести на підтримку України, звернення президента України, заклики відключити Росію від банкової системи SWIFT тощо.

 

 

 

Також Маргарет Етвуд вийшла на протест в Торонто в підтримку свободи України.

 

 

Зазначимо, у 2018 році Етвуд була серед підписантів листа із вимогою звільнити незаконно ув’язненого Росією режисера Олега Сенцова.

 

Маргарет Етвуд — канадська письменниця, феміністка, поетка, літературна критикиня, активістка захисту довкілля. Насамперед відома як авторка роману-антиутопії «Оповідь служниці» (1985) про сексуальне та репродуктивне насильство над жінками у постапокаліптичній Америці, що став культовим для фемінізму. Лавреатка Букерівської премії 2019 року.

 

Нагадаємо, відключити Росію від SWIFT також закликав Пітер Померанцев. Підтримку Україні висловили Ольга Токарчук та Стівен Кінг.