війна

Харарі: Якщо Путін переможе, весь світ охопить нова епоха війни

01.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Історик та письменник Ювал Ной Харарі підтримує Україну та надсилає гроші для порятунку українських дітей. Про це він повідомляє на своїй фейсбук-сторінці.

 

24 лютого, у день повномасштабного російського вторгнення, Харарі написав: «Це день болю. Жорстокі амбіції однієї людини спричиняють терор і насильство для десятків мільйонів, і штовхають все людство до катастрофи. Ми прямо на краю прірви. Якщо агресія переможе, весь світ охопить нова епоха війни, і ми можемо не побачити кінця цієї епохи впродовж нашого життя. Від мужності українського народу зараз залежить майбутнє всіх нас. Наш обов’язок підтримати його».

 

 

Згодом Ювал Ной Харарі зазначив: «Боротьба в Україні формуватиме майбутнє всього світу. Від цього залежить свобода кожного з нас. Момент, щоб встати та порахувати [тих, хто це зробив] — зараз».

 

Він повідомив, що компанія Sapienship, заснована власне Ювалем Ноєм Харарі та Іциком Яхавом, перерахує ЮНІСЕФ 1 мільйон шекелей (310 000 доларів США), щоб «допомогти дітям України впоратися з цією страшною та безглуздою війною». Харарі зазначив, що гроші використають на надання медичної допомоги, харчування та воду, а також на забезпечення базових умов проживання.

 

 

«Майбутнє цих дітей — майбутнє всіх нас», — наголосив Харарі.

 

Нагадаємо, Стівен Кінг закликав підтримати Україну попри можливі негативні наслідки, бо «це правильно», а Маргарет Етвуд поширює інформацію, що стосується України й опору та ходить на протести в підтримку України.

 

Солідарність висловили й лавреатка Нобелівської премії з літератури Ольга Токарчук та прозаїк Фредерік Беґбедер.