Джоан Ролінґ

Джоан Ролінґ просить допомагати українським дітям-сиротам

01.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Британська письменниця й авторка «Гаррі Поттера» Джоан  Ролінґ запустила звернення щодо допомоги 100 тисячам дітей, які потрапили в дитячі будинки в Україні під час війни. Дану ініціативу письменниця опублікувала на своїй сторінці у Twitter. 

 

Сторінка для допомоги за посиланням.  Усі охочі можуть надіслати кошти на підтримку українських дітей. 

 

«Зараз наша команда працює з сім’ями та дітьми, які перебувають у сирітських будинках, надаючи їжу, гігієнічні та медичні аптечки, допомагаючи евакуювати найбільш вразливі верстви населення, надавати психологічну підтримку дітям, які постраждали від конфлікту, а також підтримувати сім’ї та опікунів. Але нам потрібна ваша допомога», зазначається на сторінці. 

 

 

Джоан Ролінґ британська письменниця, сценаристка, кінопродюсерка. Найпопулярніша англійська дитяча письменниця початку третього тисячоліття, авторка серії романів про Гаррі Поттера. 

 

Нагадаємо, культовий  американський письменник Стівен Кінг виклав своє фото у футболці з написом «I stand with Ukraine» («Я стою з Україною»).

 

Також нещодавно у мережі з’явилася фотографія відомої американської письменниці Маргарет Етвуд з мітингу на підтримку України.

 

Припинити вторгнення Росії в Україну підтримали й сотні інших письменників, серед яких нобелівська лауреатка Ольга ТокарчукФредерік БеґбедерЮвал Ной Харарі та багато інших відомих авторів.