війна

Стівен Кінг виклав своє фото у футболці з принтом на підтримку України

01.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Культовий  американський письменник Стівен Кінг виклав своє фото у футболці з написом «I stand with Ukraine» («Я стою з Україною»). Пост із зображенням з’явився у його офіційному твіттері.

«Зазвичай я не викладаю фотографії з собою, але сьогодні виняток», – підписав свій твіт Кінг.

 

 

Наразі пост вже набрав майже 50 тисяч ретвітів, а в коментарях до твіту підписники Стівена Кінга діляться своїми фотографії та словами підтримки Україні.

 

Раніше повідомлялося, що Кінг закликав підтримати Україну попри можливі негативні наслідки, бо «це правильно», а також зазначив, що Владімір Путін зробив велику помилку, забувши, що більше не має справу з Дональдом Трампом.

 

Нагадаємо, що у 2018 році Стівен Кінг закликав звільнити українського режисера Олега Сенцова, якого незаконно ув’язнили в Росії.

 

Також нещодавно у мережі з’явилася фотографія відомої американської письменниці Маргарет Етвуд з мітингу на підтримку України.

 

Припинити вторгнення Росії в Україну підтримали й сотні інших письменників, серед яких нобелівська лауреатка Ольга Токарчук, Фредерік БеґбедерЮвал Ной Харарі та багато інших відомих авторів.