Сенцов

Стівен Кінг закликав звільнити українського режисера Олега Сенцова

15.06.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відомий американський письменник Стівен Кінг приєднався до закликів світової культурної спільноти звільнити українського режисера Олега Сенцова. Про це він повідомив у своєму Twitter.

 

«Сьогодні перший день футбольного чемпіонату ФІФА й 32 день голодування Олега Сенцова. Долучайтеся до мене та американського ПЕН-клубу в закликах звільнити українського режисера, якого незаконно утримують в Росії. Часу все менше, він може загинути за свої переконання», – зазначив Стівен Кінг у своєму мікроблозі.

 

Разом з повідомленням американський письменник поширив і посилання на відкритий лист-звернення Американського ПЕН-центру, який адресовано президенту РФ Володимиру Путіну. Зокрема його вже підписали лауреатка Нобелівської премії Герта Мюллер, Маргарет Етвуд, співачка Патті Сміт та актор Патрік Стюарт.

 

Ознайомитися з текстом листа можна за посиланням

 

Як відомо, 14 травня український кінорежисер та громадський активіст Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування й поставив вимогу звільнити усіх українських політв’язнів, що утримуються в РФ.

 

Як повідомлялося раніше, близько ста політиків, дипломатів, діячів культури, правозахисників та журналістів зі всього світу, серед яких Енн Епплбаум, Тімоті Снайдер та Едвард Лукас, закликали світових лідерів бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії. Відповідна Про це повідомляється у відкритому листі, опублікованому на платформі openDemocracy.

 

Фото: Фокус.ua