дитліт

Дитячі книжки, створені за ліцензією, становлять четверту частину від продажів дитліту в США

23.02.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Ліцензійні дитячі книжки, які створені за ліцензією відомих франшиз, склали 26 відсотків продажів від усього ринку дитліту США у 2018-му році. Про це свідчить нове дослідження ринку від NPD Group.

Повідомляється, що до цієї категорії потрапили два різновиди книжок. Перший – виключно ліцензійні видання, які створені завдяки купівлі видавництвом прав на новелізацію фільму, телесеріалу чи іншого не книжкового контенту. Другий – оригінальні книжки, які підтримані телевізійною адаптацією, лінійкою іграшок та іншим супровідним контентом. У 2017-му році цей показник становив 27 відсотків від усього ринку дитячої літератури в США.

 

Також зазначається, що частка ліцензованих книжок за ринковою ціною, розрахована шляхом множення рекомендованої роздрібної ціни на одиницю продажу, дещо менша,. Вона становить 22%.

 

12 топових дитячих книжок на ринку США, створених за ліцензією:

 

1. Star Wars
2. Paw Patrol
3. Книжки по франшизам Disney
4. Peppa Pig
5. Disney Princess
6. Dungeons & Dragons
7. Minecraft
8. Lego
9. Sesame Street
10. Pokémon
11. Trolls
12. Frozen

 

Дослідження NPD Group показує, що загальна частка книжок за ліцензією (між усіх вікових категорій) на ринку США у 2018-му році становила 12%.

 

Раніше повідомлялося, що за даними звіту Frontier Economics, попит серед глядачів на 53% вищий, якщо фільм знятий за мотивами книжки.