Diasporiana

Електронна бібліотека Diasporiana збирає кошти на продовження проєкту

02.06.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Електронна бібліотека Diasporiana, яка займається оцифруванням літератури української діаспори, збирає кошти на продовження проєкту. Про це повідомляється на офіційній сторінці бібліотеки у Facebook.

Збір коштів на своє існування бібліотека проводить щороку. Наразі організаторам вже вдалося зібрати 30 тисяч гривень. Небайдужі до долі проєкту можуть переказати допомогу на картку – 5168 7573 2885 7513.

 

Diasporiana заснована Олегом Богуславським у 2011 році. Проєкт працює на волонтерських засадах. Йому також допомагають троє осіб з України та троє українців з Канади, Австралії та США. Оцифрування відбувається на аматорських сканерах.

 

Проєкт спрямований на зміцнення культурних зв’язків, забезпечення можливості вільного доступу користувачів до надбань української еміграції та створення електронних копій друкованих документів, що зберігаються у фондах бібліотек та інших закладів культури, а часом і в приватних колекціях.

 

Зараз на сайті можна знайти близько 20 тисяч унікальних видань. Усі вони перебувають у вільному доступі.

 

Раніше повідомлялося, що електронне видання Telegraf.Design запускає кампанію зі збору коштів на платформі Patreon, щоби поновити роботу видання.

 

Читайте також: «Diasporiana»: українські книжки й періодика в еміграції