Дитяча проза і поезія

Пуї Жан-Бернар, Блох Серж, Бланшар Анн. Енциклопедія неуків, бунтівників та інших геніїв

Енциклопедія неуків, бунтівників та інших геніїв / Пуї Жан-Бернар, Блох Серж, Бланшар Анн; переклад – Павло Мигаль. – Видавництво Старого Лева, 2018. – 144 с. – ISBN: 978-617-679-554-4

Хто б подумав, що з них виростуть великі люди, коли вони були малими дітьми?
Перед вами галерея портретів видатних особистостей, які залишили помітний слід в історії, літературі, мистецтві та науці, дарма що все починалося безладно. Згодом історія увінчала їх славою й охрестила геніями.
Ці величні постаті фігурують у шкільній програмі як монументальні персонажі. У словниках і музеях бачимо суворочолих класиків із повними кишенями чеснот. Однак кишені бувають дірявими. Спробуй відкрити для себе ці гучні імена по-новому і дізнатися більше про їхні зухвалі юні роки…

«Хто би на них поставив, коли вони були малими дітьми? Перед вами галерея портретів видатних особистостей, які залишили помітний слід в історії, літературі, мистецтві та науці… Дарма, що все починалося безладно. У школі їх вважали безпорадними невдахами та невігласами! Вдома і на роботі ніхто не вірив у них. Їхня бунтівна вдача викликала лише обурення. А вони як не куняли собі десь біля теплої батареї, то нестримно кидалися на всі боки, перш ніж знайти свій шлях чи відчинити саме ті двері.
Згодом історія увінчала їх славою й охрестила геніями. Ці величні постаті домінують у шкільній програмі… як монументальні статуї. У словниках і музеях ми бачимо суворочолих достойників із повними кишенями чеснот. Однак, кишені бувають дірявими».

Номер стенду: Стенди № 104, № 105, Галерея № 017

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект