екранізації

Фільм за романом Анатолія Дімарова виклали у вільний доступ

26.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Усі 12 епізодів історичної саги Аркадія Непиталюка «І будуть люди», знятої за мотивами однойменного роману Анатолія Дімарова, можна переглянути повним фільмом. Його виклали на офіційному Youtube-каналі компанії Film.ua.

 

«Серіал побудований у формі саги. Через призму життя звичайних людей показує турбулентні етапи 20 століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади. Кожен з героїв по-своєму зустрів ці зміни, з точки зору своєї правди, але всіх їх об’єднувало одне — бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії», – йдеться в анотації.

 


Над сценарною адаптацією працювали Тетяна Щегельська та Тарас Антипович. Серед акторів, які з’являться на екрані: Катерина Григоренко, Остап Дзядек, Акмал Гурєзов, Віктор Жданов, Олена Борозенець, Костянтин Темляк та інші.

 

Оператор – Дмитро Юриков. Продюсери – Сергій Демидов, Віктор Мирський, Людмила Семчук. Креативна продюсерка – Олеся Лук’яненко. Виконавча продюсерка – Валерія Ткачук. 

 

Зйомки проєкту проходили в Національному музеї народної архітектури та побуту України «Пирогово» в Києві, музеї народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини в Переяслав-Хмельницькому та інших місцях України.

 

Серіал виробництва Film.UA створили на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України і телеканалу СТБ.

 

Як відомо, перший том роману Анатолія Дімарова «І будуть люди» побачив світ у видавництві Радянський письменник ще у 1964 році. У 1982 році автор отримав Шевченківську премію за останню, третю частину цього роману, який має назву «Біль і гнів» (1974, 1980).

 

У 2021 році видавництво «Фоліо» надрукувало нецензуровану версію роману.

 

Нагадаємо, у 2020 році у вільний доступ посерійно виклали однойменну екранізацію  роману Анатолія Дімарова «І будуть люди». 

 

Читайте також: Хто наступний за Кайдашами? – що з укркласики можна перетворити на серіали

 

Джерело: видання «Нове українське кіно»