Календар подій

Фонд «Культура солідарності» підтримує фінансово українські ініціативи

Фонд «Культура солідарності» має бажання підтримувати культурні ініціативи в Україні.

Після п’яти успішних європейських, регіональних та тематичних програм, фонд відкриває й українську програму в таких сферах:

  • дезінформація, бульбашки фільтрів пропаганди, фейкові новини, «інфодемія» постійної війни, підтримуючи незалежні, альтернативні та надійні (цифрові) ЗМІ;
  • особи, які тікають з дому та шукають притулку в Україні чи в еміграції, забезпечуючи безпечні культурні простори;
  • сили фрагментації, інвестуючи в художнє та культурне вираження, витримуючи суворі реалії конфлікту та діючи заради мирного майбутнього України та Європи

 

«Путін повернув війну в Європу. Ця війна з Україною – це війна з Європою. Як європейці, ми рішуче солідарні з народом України та всіма, у тому числі в Росії, хто протистоїть спробі Путіна переписати європейські кордони та європейську історію. Понад шість десятиліть Європейський культурний фонд виступає за європейські настрої, почуття взаєморозуміння та солідарності між народами Європи та інвестує в них. Сьогодні війна в Україні вимагає нової актуальності цієї місії. Ми закликаємо наших державних, приватних та філантропічних партнерів приєднатися до нас у підтримці тих, хто бореться з антиєвропейськими цінностями», – зазначають у фонді.

 

Як отримати фінансову допомогу?

Надішліть короткий опис діяльності та аргументацію із зазначеною сумою на cos@culturalfoundation.eu . Фонд постійно обробляє пропозиції, які надходять, і намагається повідомити результати протягом тижня.

 

Фонд «Культура солідарності» створений Європейським культурним фондом як інструмент партнерства, відкритий для внесків філантропічних, державних та приватних донорів.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект