Календар подій

Франкфурт запрошує незалежних видавців на Invitation Programme

Франкфуртський книжковий ярмарок запрошує малих незалежних видавців на щорічну Invitation Programme: Developing Book Industries. Мета програми — презентувати себе на ярмарку, підштовхнути видавців до виходу на міжнародний рівень та заохотити взяти участь у найбільшому європейському книжковому ярмарку.

Програма запрошень дає змогу видавцям із країн із розвиненою книжковою індустрією взяти участь у Frankfurter Buchmesse.

 

Програма запрошень, яка триватиме з 10 по 20 жовтня 2024 року, призначена для видавців з ринків, що розвиваються, для участі у Frankfurter Buchmesse та для створення мереж з міжнародними видавцями в міру того, як вони розширюють свою діяльність на своїх внутрішніх ринках. Програма розпочинається за три дні до виставки та орієнтована особливо на незалежних видавців Африки, Азії, Арабського світу, Латинської Америки та Карибського басейну.

 

Витрати, що покриваються, включають виставковий стенд, проїзд, перебування, участь у навчальній програмі у Франкфурті та внесок у покриття витрат на харчування.

 

У цій програмі є шістнадцять вакансій, кінцевий термін подання — 30 квітня.

 

Ця програма організована Франкфуртом і можлива завдяки фінансовій підтримці Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

 

Дізнатися більше і подати заявку на участь можна за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект