Livre Paris

Французьку книжкову виставку Livre Paris 2021 скасували

22.03.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Французьку книжкову виставку Salon du Livre Paris 2021 скасували через третю хвилю пандемії Covid-19. Про це повідомляє Publishing Perspectives.

 

Виставка була запланована на 28 – 31 травня. Як пояснюють Французька асоціація видавців та Reed Expositions France, Livre Paris 2021 довелося скасували через «невизначеність найближчих місяців» та «заходи з охорони здоров’я, які не дозволяють організовувати публічні події такого масштабу».

 

«Рішення про скасування цьогорічного шоу було прийнято після того, як стало зрозуміло, що до участі в ярмарку неможливо буде залучити тисячі учасників – видавців, авторів, спікерів, громадських діячів, державних діячів, а також партнерів з понад 50 країн», – зазначено в офіційному повідомленні про скасування виставки.

 

Зауважимо, 16 березня французький прем’єр-міністр Жан Кастекс заявив, що настав час «додаткових обмежень щодо коронавірусу у Паризькому регіоні, оскільки країна входить у третю хвилю пандемії Covid-19». Франція повідомила про 4,5% збільшення числа щотижневих нових випадків захворювання, що стало найвищим показником за півтора місяця.

 

Нагадаємо, у 2020 році Salon du Livre Paris також було скасовано. У 2019-му на найбільшій французькій книжковій виставці був представлений національний стенд України.

 

Як повідомлялося, Единбурзький міжнародний книжковий фестиваль цьогоріч переходить на нові локації та частину подій планує провести наживо.

 

Читайте також: Найважливіші книжкові виставки весни та літа 2021 року