коронавірус

Паризький книжковий салон скасували через коронавірус

02.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Найбільший книжковий ярмарок Франції Livre Paris, який відбувається щороку в Парижі, скасували через наростання загрози коронавірусу. Про це повідомляє видання Livre Hebdo з посиланням на заяву організаторів.

Наразі у Франції коронавірусом заразилися 130 людей. Двоє інфікованих померли. Очільник Міністерства охорони здоров’я Франції Олів’є Веран заявив, що на всій території країни заборонять проведення масових заходів, які налічуватимуть 5 тисяч осіб і більше. Очікувалося, що Книжковий салон у Парижі відвідає 160 тисяч людей.

 

У заяві організатори також висловили жаль щодо ситуації, яка склалася, та зазначили, що чекатимуть на гостей і учасників Паризького салону у 2020-му році.

 

Як відомо, найвідвідуваніша книжкова подія Франції Salon du Livre de Paris мала відбутися 20–23 березня та зібрати 1200 учасників з різних країн світу. Організатори запланували 800 заходів, а у фокусі фестивалю мали бути дискусії з філософами, журналістами та науковцями про екологічні проблеми, політику, міграцію, гендерну рівність, секуляризм, трансгуманізм, кінець капіталізму та багато іншого.

 

Нагадаємо, що Україна мала намір вдруге взяти участь у Паризькому книжковому салоні. А минулого року нашу країну у Франції представляв національний стенд, на якому були 7 українських видавництв.

 

Раніше повідомлялося, що Болонський книжковий ярмарок змінив дати проведення через надзвичайну ситуацію із коронавірусом COVID-19.

 

Читайте також: 30 книжкових виставок-2020: від Китаю до Німеччини

 

Громадське