Календар подій

Глобальна кампанія #SaveOlegSentsov на «Книжковому Арсеналі»

У Києві відкрився довгоочікуваний Книжковий Арсенал. Разом із організаторами фестивалю та Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод ми би хотіли звернутися до вас із одним дуже важливим проханням.

Понад рік тому український кінорежисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування із вимогою звільнити усіх українських заручників Кремля.

 

За цей час історія Олега Сенцова, звільнення якого вимагають видатні митці з різних країн світу, стала не лише символом боротьби України за своє європейське майбутнє, а й уособленням права кожної людини на свободу слова.

 

Сьогодні близько 98 українців незаконно утримуються у російських тюрмах за політичними мотивами. Понад 100 полонених досі перебувають у підвалах окупованого Донбасу. 24 українські військовополонені моряки перебувають в СІЗО «Лефортово».

 

Тож ми звертаємося до вас із проханням долучитися до глобальної акції #SaveOlegSentsov та підтримати нас у боротьбі за визволення Олега Сенцова та інших українських політв’язнів у Росії та окупованому Криму, а також полонених, яких піддають жорстоким катуванням у самопроголошених республіках на сході України.

Що ви можете змінити?

  • Розкажіть про Олега Сенцова та заручників Кремля під час вашої події на Книжковому Арсеналі;
  • Прикріпіть до вашого одягу цифри з кількістю ув’язнених громадян України в Росії та окупованому Криму. Наліпку ви зможете взяти біля Вуличної сцени – на інфостійці кампанії #SaveOlegSentsov;
  • Скористайтеся макетом глобальної акції #SaveOlegSentsov та надрукуйте слова підтримки на футболці;
  • Згадайте імена і висловіть підтримку тим українцям, які незаконно утримуються в російських в’язницях, окупованому Криму та яких катують у підвалах самопроголошених республік в ОРДЛО;
  • Зробіть фото із табличкою #SaveOlegSentsov під час роботи фотозони (щоденно з 15.00 до 19.00, праворуч від Вуличної сцени, навпроти банера #SaveOlegSentsov) та надішліть його для альбому на сторінку facebook.com/SaveSentsov
  • Прийдіть на заходи на Книжковому Арсеналі, які організовані в рамках Глобальна кампанія #SaveOlegSentsov на «Книжковому Арсеналі».

 

Зрештою, саме таким є одне з високих призначень літератури, яку всі ми творимо, – пам’ятати і відстоювати правду.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект