Григорій Сковорода

Григорій Сковорода з’явився в інстаграмі

10.02.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В інстаграмі в межах кампанії до 300–річчя Григорія Сковороди з’явився його акаунт. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на своїй фейсбук–сторінці.

 

«Святкування 300-річчя Григорія Сковороди — одна з ключових культурно-мистецьких подій 2022 року. Ми розпочинаємо за 300 днів до дня народження філософа, щоб дати можливість українцям повною мірою відчути глибину та важливість цієї постаті», зазначив міністр у пресрелізі до презентації айдентики кампанії.

 

Сторінка Григорія Сковороди в інстаграмі має назву @skovoroda.today. Її ведуть від імені 28–річного Грега — саме так Григорій підписував свої листи. Протягом 300 днів аж до дня народження філософа на сторінці публікуватимуть дописи під хештегами: #СковородаМотивує, #СковородаСвяткує, #СковородаПояснює, #СковородаРекомендує, #СковородаУШоці, #SKOVORODATODAY. 

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Сковорода (@skovoroda.today)

«Сковорода-ментор коментуватиме події, реагуватиме на виклики сьогодення, ділитиметься власними думками та філософією, щоб усі ми зрозуміли, наскільки актуальною вона залишається в умовах сьогодення», — повідомляється на фейсбук–сторінці агенції Republic, розробниці акаунта Сковороди.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Сковорода (@skovoroda.today)


Григорій Сковорода — український поет, філософ, гуманіст, педагог. Народився в Чорнухах на Полтавщині у козацькій родині. Навчався у Києво–Могилянській академії. Автор збірок «Сад божественних пісень» та «Байки харківські».

 

Republic — комунікаційна агенція, що є частиною консалтингової компанії One Philosophy.

 

Нагадаємо, у 2022 році виповнюється 300 років від дня народження українського поета та філософа Григорія Сковороди. З нагоди цього Суспільний канал UA: КУЛЬТУРА оголосив мистецький конкурс на створення фільму про українського філософа.

 

Читайте також: Минулого року твори Григорія Сковороди видали македонською та болгарською мовами.

 

Чільне фото: skovoroda.today