Календар подій

23/11

«Я бачу, вас цікавить пітьма»: онлайн-розмова про книгу Ілларіона Павлюка

Київ

19:00 онлайн

«Я бачу, вас цікавить пітьма»: онлайн-розмова про книгу Ілларіона Павлюка

«Видавництво Старого Лева» запрошує шанувальників книг Ілларіона Павлюка на онлайн-розмову про новинку «Я бачу, вас цікавить пітьма». Модеруватиме захід журналіст та письменник Андрій Цаплієнко.

Під час зустрічі автор розкаже про роботу над книгою, містику та психологію у романі, символізм сюжетних ліній, а також про пітьму та світло всередині кожного. Трансляція відбудеться на сторінці видавництва у facebook.

 

У центрі сюжету нового роману Ілларіона Павлюка – київський кримінальний психолог Андрій Гайстер, якого відправляють консультантом у богом забуте селище Буськів Сад. Зимової ночі там зникла маленька дівчинка. А ще там водиться Звір — серійний маніяк, убивств якого тамтешні мешканці воліють не помічати… У цьому проклятому селищі, де все по колу і всі живуть життям, яке ненавидять, розслідування постійно заходить у глухий кут. Андрій вірить, що загублена дівчинка, попри все, жива і він її знайде. Але нікому, крім нього, це не потрібно.

 

Ілларіон Павлюк — журналіст і теледокументаліст, автор низки гучних документальних стрічок. Народився 1980 року на Херсонщині в місті Скадовськ. Вивчав журналістику в Східноукраїнському національному університеті (м. Луганськ). 2001 року переїхав до Києва. Останні 10 років працює над виробництвом телевізійних програм, ігрових серіалів і документальних фільмів як продюсер та сценарист. 2015-го брав участь у війні на Cході в складі добровольчого батальйону. Автор романів «Білий попіл», «Танець недоумка» та «Я бачу, вас цікавить пітьма».


Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект