Нон-фікшн

100₴

Тімоті Вокер. Як навчають у Фінляндії

Як навчають у Фінляндії / Тімоті Вокер; Пер. з англ. Н. Лавської. — К. : Вид. група КМ-БУКС, 2018. — 232 с. ISBN 978-617-7535-13-2

Фінляндія неабияк здивувала світ, коли в 2001 році її п’ятнадцятирічні школярі, які взяли участь у Міжнародній програмі з оцінювання освітніх досягнень учнів (PISA), отримали найбільшу кількість балів під час тестувань з математики, природничих наук і читання. І сьогодні ця невелика північна країна продовжує лідирувати за якістю шкільного навчання. Тімоті Вокер, американський вчитель, що кілька років працював у Гельсінкі, докладно розповідає, яким чином побудовано систему освіти в Фінляндії (це, зокрема, нетривалі уроки, невеликі за обсягом домашні завдання, стандартизовані тестування), чому фінські школярі досягають найкращих результатів, і радить якомога ширше впроваджувати напрацьовані фінами методики та засоби навчального процесу. Це видання буде корисним усім, хто прагне змін у шкільній освіті.

«Для того, щоб діти регулярно перебували в стані потоку, надзвичайно важливо звести до мінімуму найголовніший відволікаючий фактор – конкуренцію. І як це часто трапляється у навчанні, ці позитивні зміни, які ми хочемо бачити в інших, починаються з нас».

Номер стенду: № 128

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект