соціальні мережі

Ілон Маск не зможе купити всі акції Twitter

16.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Американський бізнесмен Ілон Маск забажав викупити всі акції Twitter, проте рада директорів заборонила купувати більше 15% акцій будь-кому з акціонерів. Про це йдеться у прес-релізі компанії. 

Цей хід знижує ймовірність того, що будь-яка структура, особа чи група компаній зможе отримати контроль над Twitter через покупку акцій на відкритому ринку, не заплативши при цьому всім акціонерам достатньої суми.

 

Також не надавши раді директорів достатнього часу для прийняття поінформованого рішення та вибору дій у найкращих інтересах акціонерів.

 

«Раді взаємодіяти зі сторонами або приймати пропозицію про придбання, якщо рада вважає, що це відповідає найкращим інтересам Twitter та його акціонерів», – йдеться в прес-релізі. 

 

Нагадаємо, Ілон Маск раніше повідомив, що хоче купити Twitter. За акцію він пропонував $54,20 готівкою.

 

Також відомо, що у березні 2022 року Маск став власником 9,2% акцій Twitter. Наразі він – найбільший зовнішній акціонер Twitter. За даними ЗМІ, пакет Маска у чотири рази перевищує частку засновника соцмережі Джека Дорсі, який володіє 2,25% акцій компанії. Маск 9 квітня мав стати членом ради директорів Twitter, однак відмовився приєднуватися до команди ради.

 

Як повідомлялося, Twitter видалив понад 50 тис. неправдивих дописів про війну в Україні. Також Роскомнагляд заблокував у росії доступ до соціальних мереж Facebook і Twitter.