медіа під час війни

Інформація про співпрацю бердянських журналістів з окупантами не підтвердилася — НСЖУ

08.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Інформація про співпрацю 4 медійників з окупантами у тимчасово окупованому Бердянську не підтвердилася. Про це повідомили на сайті Національної спілки журналістів України.

 

Раніше на сайті повідомили про співпрацю з окупантами журналістів Володимира Головатого, Володимира Дьоміна, радіоведучого Семена Шатурського та тележурналістки Юлії Ваченкової. Однак за результатами перевірки підтвердилися факти колаборації лише щодо Юлії Ваченкової та Семена Шатурського. 

 

Як повідомив Володимир Головатий, зараз він відійшов від журналістської діяльності й займається волонтерською допомогою для соціально незахищених земляків.

 

«На жаль, інформацію, яка надходить із захоплених ворогом районів, перевіряти дуже важко. Запорізька обласна організація НСЖУ вірить у щирість колеги і перепрошує перед ним за прикру помилку», — зазначили на сайті НСЖУ. Там додали, що інформацію про перехід на бік росії можна підтвердити лише через виступи в етері підконтрольних загарбникам теле- і радіостудій, на сторінках інтернет-видань і друкованих ЗМІ.

 

Інформацію про 4 журналістів, які почали співпрацювати з ворогом, оприлюднила Запорізька обласна організація НСЖУ.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишня директорка школи №57 у Маріуполі Оксана Гриньова почала співпрацювати з окупаційною владою міста.

 

Херсонське онлайн-видання «Наддніпрянка» та його автор Олег Грушко після російської окупації почали поширювати ворожу пропаганду. 

 

Чільне фото: Бердянська районна державна адміністрація