ілюстрації

Instagram тричі видалив портрет командира полку «Азов»

07.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Instagram тричі видалив портрет командира полку «Азов» Дениса Прокопенка, який створив ілюстратор Сергій Майдуков. Про це художник повідомив у Facebook. 

Сергій Майдуков опублікував портрет 4 травня з підписом «Денис Прокопенко, командир полку “Азов”. Людина зі сталі». Згодом допис видалили, як і наступні два рази.

 

«В Instagram утретє знесли цей портрет і кнопка Request review тепер неактивна. Я гуглив, що з цим робити й не знайшов. Може хто знає, як воно працює? У підтримку написав», — зазначив Майдуков.

 

Сергій також зауважив, що «найімовірніше пост видаляють через згадку батальйону “Азов”». Також з ілюстратором зв’язалися представники служби підтримки компанії Meta та пообіцяли розв’язати ситуацію.

 

Сергій Майдуков — український ілюстратор та дизайнер. Учасник першого списку DTF Magazine «Люди та проєкти Києва». 

 

У жовтні 2019 року Сергій намалював карикатури на президента США Дональда Трампа та прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона. Його роботи прикрасили обкладинки британського й американського випусків The Guardian Weekly.

 

З початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну, Майдуков встиг створити ілюстрації для The Economist, The New Yorker, The Guardian Weekly та дати інтервʼю Die Zeit. Також він наразі співпрацює з німецьким виданням як «художник-колумніст».

 

Нагадаємо, The New Yorker опублікувало англійською уривок оповідання «The Ukraine» з однойменної книжки Артема Чапая з ілюстрацією Майдукова.

 

Читайте також: Сергій Майдуков про шлях до ілюстрації, поради для початківців і свій новий артбук про Київ

 

Джерело: DTF Magazine