інститут книги

Інститут книги отримав нового директора

26.07.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Комісія з проведення конкурсного добору на посаду директора Українського інституту книги обрала нову очільницю установи. Нею стала президентка львівського Форуму видавців Олександра Коваль.

 

За кандидатуру пані Олександри проголосували 8 із 9 членів комісії.

 

В ексклюзивному коментарі Читомо, Коваль розповідала, що податися на конкурс її попросили люди, яких вона «дуже любить і поважає».

 

Також вона зазначила, що на початковій стадії роботи, для того, щоб усе запрацювало, директор має зосередитися не на креативній стороні, а на адмініструванні, налагодженні усіх процедур.

 

«Дуже хочеться вигадувати нові програми і проекти, щоб здивувати світ, але в державних інститутах головне, принаймні зараз – це регламент. Креатив додасться, якщо вдасться приборкати державну машину. Для цього її потрібно спочатку нагодувати потрібними їй документами, погладити, потім показати силу і винахідливість, і потрохи її переналаштувати. Наприклад, домогтися відміни славетної постанови №710 (о, Боже, я вже говорю як чиновник!)», – наголосила нова очільниця Інституту книги.

 

Пріоритетною необхідністю на новій посаді Коваль вважає формування цілеспрямованої та вмотивованої команди, кожен член якої розуміє, що він сильний лише у співпраці зі своїми колегами, а також із цілим середовищем.

 

Усього на посаду директора УІК претендувало 8 кандидатів: Наталія Букіна, Андрій Гажаман, Оксана Гайдук, Олександра Коваль, Альона Савінова, Георгій Саприкін, Людмила Фіть та Олег Хома.

 

До складу комісії увійшли: Віктор Круглов, Олександр Красовицький, Ігор Малковський, Богдан Скубко, Андрій Пучков та Олексій Сінченко.

 

Нагадаємо, що у січні з посади директора Інституту книги пішла Тетяна Терен. За нею звільнилася частина команди УІК. 5 лютого в. о. директора Українського інституту книги призначили Сергія Ясинського. 29 травня Мінкульт оголосив про початок прийому документів для конкурсного добору на посаду нового директора УІК, а також добору кандидатів до складу конкурсної комісії. 2 липня було проведене жеребкування, яке визначило склад комісії.

 

Чільне зображення: Валентин Кузан