Календар подій

Юрій Прохасько прочитає лекцію «Психоаналіз як теорія Новочасності»

Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я запрошує усіх зацікавлених на п’яту публічну лекцію «Психоаналіз як теорія Новочасності» у межах щорічної акції «Фройдівські читання у Львові».

Лекцію «Психоаналіз як теорія Новочасності» прочитає Юрій Прохасько – львівський психоаналітик, германіст, перекладач і автор, співзасновник Львівського психоаналітичного інституту, психотерапевт-психоаналітик Української Спілки Психотерапевтів.

Більше про лектора

Юрій Прохасько студіював ґерманістику (1987 — 1992) і психологію (2004 — 2009) у Львівському університеті вивчав груповий психоаналіз в Альтаусзее (Австрія, 1997 — 2007). Перекладає з німецької (твори Р. Музиля, Й. Рота, P.-М. Рільке, Ф. Кафки, Г. фон Кляйста), польської (Ю. Віттлін, Я. Івашкевич, Л. Колаковський) та їдиш. Член-кореспондент Саксонської академії мистецтв (Дрезден, з червня 2007 р.). Лауреат премії ім. Фрідриха Ґундольфа Академії німецької мови і літератури в Дармштадті 2008 р. Лауреат Австрійської державної премії з художнього перекладу «Трансляціо» (2008).

 

Юрко Прохасько живе у Львові, де від 1993 р. працює в тамтешньому відділенні Інституту літератури ім. Т. Шевченка НАН України. Викладає в Інституті психоаналізу та Університеті ім. Івана Франка.

 

Подія на фейсбуці

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект