аукціон

«Кайдашеву сім’ю» продали на благодійному аукціону для ЗСУ за 35 тис. грн

04.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Режисер Наріман Алієв розіграв авторський примірник «Кайдашевої сім‘ї» Івана Нечуя-Левицького артдиректорки видавництва «Основи» Ганни Копилової на благодійному аукціоні на потреби ЗСУ за 35 тисяч гривень. Про це він повідомив у своєму інстаграмі.

 

Аукціон розпочався о 12:00 3 липня і тривав добу. 

 


Виручені кошти передадуть гурту «Курган і Агрегат», які займаються волонтерством для забезпечення потреб Збройних Сил України. Аміль та Раміль Насірови також підпишуть видання.

 

 

Подібні аукціони на раритетні видання від «Основ» раніше проводили у твіттері: зокрема розігрували книжку «Тигролови» Івана Багряного та «Місто»  Валер’яна Підмогильного.

 

 


«Я дивилася, що за останні місяці саме у твіттері проводили багато благодійних аукціонів та розіграшів з різноманітними лотами, і бачила, що завдяки цьому вдається зібрати доволі суттєві кошти. Я подумала, чи є в мене особисто якісь речі, які могли б так «зайти», і згадала, що в мене є два примірники «Міста» від «Основ», і одразу собі відмітила, що «О, це може бути варіантом», але не була впевнена, чи це буде цікаво. Потім побачила у Нарімана Алієва у твіттері обговорення про книжку, і зауважила собі, що там говорили про те, що його складно знайти десь зараз», — розповіла в ексклюзивному коментарі Читомо авторка аукціону із книжкою «Місто» Варвара Поднос. Вона додала, що книжку продали за 18 тис. грн, кошти пішли на збір її друзів-волонтерів Павла та Наї.

 

Також подібний аукціон проводила Гаська Шиян. Вона розігрувала  примірник «Світло згасло в Країні Див» за автографом Ді-Бі-Сі П’єра, який придбали за 10 тис. грн.

 

 

Нагадаємо, у Чехії коміксисти влаштували аукціон, щоб зібрати кошти для України. Найвідомішу в Україні марку продали на благодійному аукціоні за 5 мільйонів гривень. 

 

Чільне зображення: bookram.com.ua