марки

Найвідомішу в Україні марку продали на благодійному аукціоні за 5 мільйонів грн

23.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Поштову марку «Рускій корабль, иди нах#й» продали на благодійному аукціоні Prozorro.Продажі за 5 мільйонів гривень. Про це заявили на офіційній сторінці Укрпошти у Facebook.

«А це означає, що сьогодні наша армія отримала чималу суму допомоги. Зрештою, саме завдяки подвигам ЗСУ, марка набула такої популярності й змогла зібрати мільйони», — зазначають в Укрпошті.

 

За марку змагалися 56 учасників з 4 країн. Ціна лоту під час торгів зросла у 200 разів — до 5 млн гривень. Якщо з якихось причин переможець аукціону відмовиться сплатити запропоновану раніше суму, право викупити марки перейде до учасника, що зайняв друге місце.

 

Поштову марку ввели в обіг 12 квітня. Лише за тиждень продали майже всі екземпляри, і компанія оголосила, що з 21 квітня купити марку можна буде лише в інтернет-магазині

 

Поштові марки «Рускій корабль, иди нах#й» — посилання на фразу українського прикордонника острова Зміїний Романа Грибова на пропозицію російського крейсера «Москва» здатися, яка стала символом українського спротиву і незламності та набула популярності. 

 

Марку авторства Boris Groh обрали в результаті національного конкурсу ілюстрацій на тему «Русский военный корабль, иди нах#й», який присвятили до 30-літтяукраїнської марки.

 

Також, як відомо, Укрпошта продовжить серію марки «Рускій корабль, иди нах#й» маркою «Русскій воєнний корабль .. ВСЬО».