Календар подій

Укрпошта оголосила конкурс ескізів «Русский военный корабль, иди на#уй!»

Укрпошта проводить конкурс на кращий ескіз поштової марки під назвою: «Русский военный корабль, иди на#уй!». Допис про даний конкурс з’явився на сторінці компанії у Facebook.

Зазначається, що майбутня марка обов’язково буде міжнародною, тож кожен зможе її надіслати у будь яку країну. До конкурсу закликають долучитися як професійних ілюстраторів, так і аматорів та всіх охочих.

 

«Українська марка, яка є таким же символом держави, як прапор, герб та гімн сьогодні святкує ювілей – 30 років. На честь цього свята ми багато чого планували, але через війну з Росією вирішили святкування замінити Всеукраїнським народним конкурсом – конкурсом на кращий ескіз поштової марки під назвою: “Русский военный корабль, иди на#уй!”», – зазначили у дописі.

 

Створені ескізи варто відправляти до 4 березня на адресу mukhina-nv@ukrposhta.ua з позначкою «Конкурс», з вказанням прізвища та імені автора роботи і його контактних даних (телефон або e-mail).

 

Ескіз необхідно представити у вигляді малюнка, графічного макета з візуалізацією в електронному вигляді у форматі jpeg, 600 dpi. Кількість робіт від одного учасника не обмежена.

 

Усі надіслані на конкурс роботи будуть представлені на сторінці Укрпошти у Facebook для проведення народного голосування.

 

Конкурсна робота, що набере найбільшу кількість голосів, буде надрукована Укрпоштою масовим тиражем на першій українській поштовій марці в умовах воєнного стану.

 

Дивіться також: How Ukrainian and foreign illustrators support Ukrainian people on Instagram

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект