марки

Укрпошта запускає другу марку серії «Рускій корабль …» з утопленим крейсером «Москва»

22.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Укрпошта продовжить серію марки «Рускій корабль, иди нах#й» маркою «Русскій воєнний корабль .. ВСЬО». Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський у своєму телеграм-каналі.

 

«Перша воєнна марка України «Корабель» вже стала символом країни, та знайшла настільки великий відгук в серцях українців, що багато хто вважав, що 1 мільйон раз посланий руський корабель, який отримав повідомлення та пішов куди його посилали, не достатньо. Правила випуску марок «Укрпошта» не дозволяли додруковувати саме ту марку. Але ми не могли не піти на зустріч побажанням мільйонів людей», — розповів про причини появи серії Смілянський.

 

Друга марка серії матиме назву «Русскій воєнний корабль .. ВСЬО» або Russian Warship … DONE. В межах блоку представлена і перша марка серії «Рускій корабль, иди нах#й», яку можна придбати не для відправки.

 

«Русскій воєнний корабль .. ВСЬО» ж матиме український та міжнародний номінал. ЇЇ тираж складе 5 мільйонів примірників, а конверта — 1 мільйон. 

 

Графік запуску та продажі марок оприлюднять найближчим часом. Також Смілянський пообіцяв виправити всі недоліки, які були під час запуску попередньої марки в серії. 

Поштові марки «Рускій корабль, иди нах#й» — посилання на фразу українського прикордонника острова Зміїний Романа Грибова на пропозицію російського крейсера «Москва» здатися, яка стала символом українського спротиву і незламності та набула популярності. 

 

Наступного дня після старту продажу марки флагман російського Чорноморського флоту ракетний крейсер «Москва» затонув внаслідок влучання двох українських ракет, чому і присвячена наступна марка серії.

 

Як повідомлялося,  напередодні Укрпошта припинила продаж поштової марки «Рускій корабль, иди нах#й» у фізичних відділеннях. 

 

Цю марку авторства Boris Groh обрали в результаті національного конкурсу ілюстрацій на тему «Русский военный корабль, иди нах#й», який присвятили до 30-літтяукраїнської марки.

 

Ілюстрації: тг-канал Ігоря Смілянського