кіану рівз

Кіану Рівз видасть книжку на основі своїх коміксів

11.01.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Канадський актор Кіану Рівз у 2024 році опублікує перший роман The Book of Elsewhere на основі свого коміксу BRZRKR. 

Текст для видання Рівз готуватиме у співпраці з британським письменником Чайною М’євіллем. Книжка матиме назву The Book of Elsewhere («Книжка того, що деінде») і розповідатиме про безсмертного воїна, який подорожує по тисячоліттях, щоб зрозуміти причину свого безкінечного довголіття.

 

«Чайна зробив саме те, на що я сподівався — він прийшов із чіткою архітектурою для історії, з розумінням того, що робити зі світом BRZRKR, світом, який я так люблю. Я був у захваті від його бачення. Для мене велика честь бути частиною цього процесу співпраці», — сказав Рівз про свого співавтора.

 

 

«Іноді найкращі ігри — це ті, у які ви граєте чужими іграшками. Для мене було честю, коли Кіану запросив мене до співпраці. Але я не міг і передбачити, наскільки він буде щедрим на іграшки, які так довго створював», — сказав М’євіль про співпрацю, апелюючи до світу коміксу BRZRKR.

 

Книжку надрукує одне з найвідоміших британських видавництв Penguin Random House. Вона має вийти у липні 2024 року.

 

«Кіану Рівз і Чайна М’євіль — це мрія про співробітництво. Обидва — майстерні оповідачі, які десятиліттями захоплювали, дивували й завойовували серця й уми глядачів і читачів», — сказав Бен Брусі, видавничий директор у Del Rey, підрозділі видавництва Penguin Random House, що опублікує роман у Великій Британії.

BRZRKR — серія коміксів та графічних романів від Кіану Рівза, створена у співпраці зі співавтором бестселерів New York Times Меттом Кіндтом та художниками Роном Гарні, Біллом Крабтрі та Клемом Робінсом.

 

«Чоловік, відомий лише як Берзеркер, — напівсмертний і напівбог, проклятий і змушений до насильства… навіть до пожертви своїм розумом. Але після столітніх блукань світом Берзеркер, можливо, нарешті знайшов притулок — працюючи на уряд США, він бере участь у битвах, надто жорстоких і небезпечних для будь-кого іншого. В обмін на це Берзеркер отримає єдине, чого він прагне — правду про своє нескінченне, просякнуте кров’ю існування… і про те, як йому покласти цьому край», — ідеться в анотації.

 

Чайна Том М’євіль — британський письменник-фантаст, засновник новітнього напряму фантастичної літератури, так званого «нового химерного фентезі».

 

Як повідомлялося, раніше про намір видати збірку поезія повідомляла Меган Фокс.

 

Читайте також: Автор підручника з історії пояснив, чому там з’явився Кіану Рівз

 

Джерело: The Guardian

Зображення: kickstarter.com, Del Rey Books/Penguin Random House