конфуз

Автор підручника з історії пояснив, чому там з’явився Кіану Рівз

05.02.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Автор підручника «Всесвітня історія» для 10 класу Ігор Щупак пояснив, що мем із Кіану Рівзом потрапив на сторінки книжки із дидактичною метою. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

 

Щупак розповів, що, коли дизайнер показав йому макет сторінки зі світлиною 1932 року «Обід на хмарочосі», на якій раптом з’явився Кіану Рівз, історик вирішив залишити таку ілюстрацію.

 

 

«Я згадав, як наприкінці 1990-х рр. в одному навчальному посібнику було поміщено портрет Октавіана Августа з підписом «Юлій Цезар» За довгі роки використання книги це помітили і написали про це… нуль читачів. Цей приклад я вже багато років наводжу під час педагогічних лекцій та семінарів. Тому задався питанням: наскільки уважно читають підручники, працюють над ілюстраціями по темі?», — зізнався він.

 

За словами Щупака, в підручниках його авторства із всесвітньої історії для 9-11 класів широко використовуються карикатури та меми, у підручнику для 11 класу навіть є історичні анекдоти.

Він також зауважив, що за 2 роки використання підручника, (який вийшов у 2018році), цей мем побачили тільки раз. Це був учень 10 класу, який написав про «Рівза в підручнику» наприкінці минулого року.

 

«Залишається тільки подякувати Кіану Рівзу за те, що він привернув увагу до навчання, до історії», — написав автор.

 

І наостанок запропонував знайти ще меми та «контроверсійні деталі» серед ілюстрацій до підручника.

 

Раніше ми повідомляли, що українська компанія «Папірус» випустили щоденник із зображенням України без Криму.