газети

Кінг допоміг зберегти книжкову рубрику у газеті завдяки твіту

13.01.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Письменник Стівен Кінг допоміг газеті The Portland Press Herald, що виходить в його рідному штаті Мен, зберегти рубрику, в якій друкували книжкові огляди. Про це повідомляється на сайті видання.

 

Кінг у своєму Twitter звернув увагу на те, що газета, що зіштовхнулася з фінансовими труднощами, більш не має наміру публікувати підготовлені позаштатними авторами огляди книг, в яких розповідається про штат Мен, або тих, які були в ньому написані, чи про тих авторів, які народилися там.

 

Письменник закликав своїх прихильників виступити зі спільним закликом до редакції The Portland Press Herald зберегти цю рубрику. У Кінга більш 5 млн підписників в Twitter.

 

 

Читайте також: Піраміда письменників, наркотики й книжки Стівена Кінга

 

У газеті відповіли на звернення письменника, підкресливши, що відчувають різку нестачу коштів. Представники видання повідомили в Twitter, що готові зберегти рубрику, якщо хоча б 100 людей із числа прихильників Кінга погодяться оформити передплату на електронну версію видання.

Вже через добу The Portland Press Herald повідомила, що поставлена мета виконана. Як пояснили в газеті, передплату оформили понад 100 осіб, проте скільки саме, не уточнили.

 

Кінг веде громадське активне життя. Постійно критикує діяльність Трампа.

 

У жовтні минулого року він продав права на екранізацію свого оповідання двом студентам режисури всього за 1 долар. Так, на його сайті студенти-режисери можуть отримати права на адаптацію не куплених кінокомпаніями текстів у межах програми «Доларові діти».

 

А у червні Кінг закликав звільнити українського режисера Олега Сенцова.

 

Як відомо, Кінг входить у десятку найбільш високооплачуваних письменників світу.