#книголав

«Книга-мандрівка. Україна» стала частиною програми Всеукраїнської школи онлайн

28.04.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Мультсеріал за мотивами ілюстрованого видання «Книга-мандрівка. Україна», яке вийшла за підтримки Українського культурного фонду, став частиною програми Всеукраїнської школи онлайн. Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці фонду.

З 28 квітня 2020 року телеканали транслюватимуть мультсеріал для учнів 1-4 класів. Він побачив світ ще наприкінці листопада 2018-го року на сервісі YouTube. Його героями стали всесвітньо відомі українці, об’єкти та події — на жаль, не завжди добре знані на батьківщині. Події мультсеріалу розгортаються у Харкові, Римі, Одесі, Гватемалі, на Полтавщині та інших куточках України і світу.

 

Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створили за підтримки Українського культурного фонду та в межах проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ).

«Книга-мандрівка. Україна» вийшла 2017-го року у видавництві «Книголав». Це великоформатне видання, де кожна область України представлена ілюстрованою картою, сповненою цікавих, важливих, але часто маловідомих фактів про кожен край. Під одною обкладинкою зібрано 30 яскраво ілюстрованих карт: Україна, Київ, Львів, Одеса, Харків, 24 області та Крим. Особистості, що надихають, дива природи, історичні події, культурні феномени, архітектурні шедеври, визначні винаходи та економічні об’єкти.

 

Видання отримало кілька літературних відзнак (2-ге місце у конкурсі «Найкращий книжковий дизайн – 2018» від Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», спецвідзнаку від проєкту підтримки дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги»). Її представили на Національному стенді України на Міжнародному Франкфуртському книжковому ярмарку.

 

Раніше повідомлялося, що на презентацію «Книга-мандрівка. Україна» у Києві зареєструвалися майже 300 людей, але фактична кількість гостей склала понад 500, що значно перевищила оцінку організаторів.

 

Як відомо, «Книга-мандрівка. Україна» від видавництва #книголав та креативної агенції Green Penguin Media з’явилась також і англійською.

 

Читайте також: 5 видань, яким допоміг з’явитися Український культурний фонд