переклади

Книжка Маркіяна Камиша про Зону відчуження вийде у британському видавництві

07.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У британському видавництві Pushkin Press вийде книжка «Оформляндія або прогулянка в Зону» Маркіяна Камиша. Про це повідомляється на сторінці видавництва. 

Книжка доступна до передзамовлення, вийде вона у липні 2022 року. Ціна книжки — 12.99 фунт стерлінгів. 

Pushkin Press — британське видавництво, яке видає романи, нариси, мемуари та дитячі книжки. Засноване в 1997 році і відоме тим, що публікує таких авторів, як Стефан Цвейг, Марсель Айме, Антал Шерб, Пол Моран і Ясуші Іноуе, а також відзначених нагородами сучасних письменників, серед яких Андрес Нойман, Едіт Перлман, Аєлет Гундар-Гошен, Ека Курніаван і Рю Муракамі.

 

Маркіян Камиш — український письменник, автор книжок «Оформляндія або прогулянка в Зону», «Київ-86», «Чормет», «Я like Україну! / Я люблю Україну!». 

 

«Оформляндія або прогулянка в Зону» — дебютний роман українського письменника Маркіяна Камиша, опублікований у видавництві «Нора-друк» у 2015 році. «Оформляндія» увійшла в ТОП-10 книжок року Італії від газети «la Repubblica». 

 

Книжки Маркіяна Камиша видавали в американських видавництвах Dalkey Archive Press (2019), італійському Keller (2015), Astra Publishing House (2022), французькому Arthaud (2016), болгарському Paradox (2021).