Мішель Обама

Книжка Мішель Обами очолила різдвяний топ Великої Британії

19.12.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжка «Становлення» (Becoming) колишньої першої леді США Мішель Обами, яка за тиждень продажів очолила рейтинги найбільш продаваної дорослої книжки цього року та стала бестселером у низці країн світу, тепер очолила різдвяний книжковий топ Великобританії. Про це повідомляє видання The Bookseller.

Видання, що вийшло у Великобританії у видавництві Viking, очолює різдвяний книжковий топ-50 вже другий тиждень поспіль. Таким чином книжка Мішель Обами стала одним із найпопулярніших цьогорічних подарунків до зимових свят.

 

Оригінальне видання книжки з’явилося у Penguin Random House у Північній Америці 13 листопада. У перший день вона продалася тиражем понад 725 000 примірників у США та Канаді.

 

«Становлення» вже переклали 31 мовою світу. Вона також опинилася серед бестселерів Великобританії, Німеччини, Франції, Італії, Нідерландів, Іспанії, Данії, Норвегії, Фінляндії, Греції, Австралії, Ізраїлю, Кореї, Тайваню та Південно-Африканської Республіки.

 

Раніше повідомлялося, що книжка Мішель Обами стала бестселером ще у 14-ти країнах світу.

 

Як повідомлялось, на початку року книжка «Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа» Майкла Вулффа стала бестселлером.