Penguin Random House

Книжка Мішель Обами стала бестселером ще у 14-ти країнах світу

04.12.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжка «Становлення» (Becoming) колишньої першої леді США Мішель Обами, яка за тиждень продажів очолила рейтинги найбільш продаваної дорослої книжки цього року, стала бестселером у низці країн світу. Про це повідомляє видавництво Penguin Random House.

 

На даний момент книжка вже продалася загальним накладом більш ніж у 2 мільйони примірників. Серед них: 1,122,620 паперових; 11,429 аудіо; 8,767 у великому форматі і 7,607 в іспаномовному перекладі. Загалом 3.4 мільйони копій книжки наразі видрукувані в США та Канаді.

 

Повідомляється, що книжку вже переклали 31 мовою світу. Вона також опинилася серед бестселерів Великобританії, Німеччини, Франції, Італії, Нідерландів, Іспанії, Данії, Норвегії, Фінляндії, Греції, Австралії, Ізраїлю, Кореї, Тайваню та Південно-Африканської Республіки.

 

Нагадаємо, що у перший день виходу книжки, 13 листопада, продали понад 725 000 примірників у всіх форматах в США та Канаді.

 

Як повідомлялось, на початку року книжка «Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа» Майкла Вулффа стала бестселлером.

 

Цього ж року колишній президент США Білл Клінтон у співавторстві з відомим письменником Джеймсом Паттерсоном випустив політичний роман, події якого розгортаються у часи його перебування в Білому домі.