Мішель Обама

Мішель Обама запускає подкаст за мотивами своєї книжки

03.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Мішель Обама створить подкаст на основі промокампанії книжки The Light We Carry, що вийшла у США минулого року.

 

Подкаст називатиметься Michelle Obama: The Light Podcast. Він буде доступний для прослуховування на сервісі Audible із 7 березня.

Минулого року у межах промокампанії книжки The Light We Carry колишня перша леді США здійснила тур шістьма містами країни. Разом з Мішель Обамою у презентаціях брали участь зірки телебачення, наприклад, Опра Вінфрі, Девід Леттерман, Еллен Лі Дедженерес, а також відомі журналісти та літератори. Розмови з гостями заходів туру й складуть основу подкасту.

 

«Хоча лише кілька тисяч людей змогли відвідати події наживо, ці чудові розмови тепер зможуть почути всі», – йдеться в офіційному релізі Audible.

 

Подкаст, що складатиметься з восьми епізодів, «виходить за рамки книги, оскільки Мішель Обама та її друзі діляться особистими історіями та думками, з якими слухачі більше ніде не зустрінуться».

 

Епізоди The Light Podcast будуть в ексклюзивному доступі на Audible протягом двох тижнів, а після цього потраплять на інші платформи.

 

Нагадаємо, книжка Мішель Обами The Light We Carry вийшла у США в листопаді 2022 року. Стала бестселером The New York Times, увійшла до списку 100 обов’язкових для прочитання книжок за версією журналу Time. Видання має автобіографічний і мотиваційний характер та присвячене пошуку себе, радості життя у неспокійному сучасному світі.

 

Читайте також: Коллін Гувер, принц Гаррі й український нон-фікшн: що вийде у 2023-му

 

Джерело: Associated Press