Мішель Обама

Мішель Обама видасть нову книжку

22.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Дружина 44-го президента США Барака Обами Мішель Обама видасть нову книжку «Світло, яке ми несемо» 15 листопада 2022 року. Про це вона повідомила у своєму інстаграмі.

«Як і багато хто з вас, останні кілька років я витратила багато часу на роздуми про те, як залишитися зосередженим у світі, наповненому такою невизначеністю. Цей процес роздумів фактично спонукав мене знову почати писати — і сьогодні я з великим захопленням розповім вам про свою нову книжку. У ній зібрані історії та практики, які допомогли мені розібратися з усіма труднощами та запитаннями, які не дають нам спати вночі: як я знаю, що я достатньо хороша? Як зібратися? Як я можу подолати свої страхи?», — зазначила Обама.

 

Книжку надрукує найбільше у світі видавництво книжок у м’якій обкладинці Penguin Random House.

 

Penguin Random House повідомило, що книжку видадуть 14 мовами, а початковий тираж у США складе 2,75 мільйона примірників. Як і її перша книжка — мемуари «Становлення», видання опублікує Crown, підрозділ Penguin Random House.

 

«Оскільки світ бореться з безпрецедентною пандемією, глибокими політичними розбіжностями, соціальною та расовою несправедливістю та тривогою щодо майбутнього, я впевнений, що її нова книжка надасть всім нам деяку терміново необхідну впевненість, водночас відновивши дух оптимізму щодо сили, яку ми всі маємо, щоб позитивно формувати наше особисте та колективне майбутнє», — зазначив Маркус Доле, виконавчий директор Penguin Random House.

 

«Становлення» було частиною пакетної угоди для Penguin Random House, яка придбала права на публікацію мемуарів містера та місис Обами за $65 мільйонів. За словами Penguin Random House, «Світло, яке ми несемо» оформлена окремим контрактом.

 

Нагадаємо, у 2021 році Барак Обама і Брюс Спрінгстін видали книжку на основі спільного подкасту. Книжка Барака Обами «Земля обітована» очолила рейтинг бестселерів за підсумками 2020 року. 

 

У 2018 році «Становлення» (Becoming) Мішель Обами за тиждень продажів очолила рейтинги як найбільш продавана доросла книжка.

 

Чільне фото: VOGUE