Барак Обама

Барак Обама видав книжку у співаторстві з рок-музикантом

02.11.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Барак Обама і Брюс Спрінгстін видали книжку на основі спільного подкасту. Про це йдеться на офіційному сайті їхньої книжки «Renegades: Born in the USA».

Книжку назвали на честь подкасту Renegades, що ведуть 44-ий президент США Барак Обама і відомий американський рок-музикант Брюс Спрінгстін з початку року на Spotify. Книжка вийшла у видавництві Crown Publishing, що входить в одну з найбільших американських видавничих корпорацій Penguin Random House. Раніше у Crown Publishing виходили мемуари Барака Обами, його дружини Мішель Обами. Вартість книжки у США від 46 до 50 доларів.

 

Крім США, англомовну версію книжки видали у Великій Британії. Книжку вже переклали дванадцятьма мовами світу: іспанською, німецькою, каталонською, італійською, румунською, французькою, голландською, данською, шведською, фінською, португальською (окремо для Португалії і Бразилії).

Книжка на 320 сторінок містить невидані анекдоти, понад 350 ілюстрацій, фотографій та документів, враховуючи копії Спрінгстінових рукописів пісень та чернетки промов Обами. Спеціально для книжки адаптували опубліковані на подкасті дискусії політика і музиканта на теми маскулінності, патріотизму, батьківства, музики, расових питань, репарацій, історію їхнього знайомства. Також автори досліджують ідею «американської мрії, боротьбу та протиріччя нації».

 

«Ми з Брюсом маємо спільні погляди у необхідності переглянути історію США для того, щоб зробити її доступною. Люди мають визнати країну такою, як вона є: з її недоліками та благословеннями», − пояснюють автори.

 

Брюс Спрінгстін (1949) — вокаліст, гітарист, композитор, автор текстів, продюсер. Він знайомий з Бараком Обамою з 2008 року, коли політик запросив Спрінгстіна виступити з концертом під час передвиборчої кампанії тоді ще кандидата у президенти США. Вісім років потому музикант отримав президентську медаль свободи від Обами за видатний внесок у культуру США. Відтоді вони стали близькими друзями.

 

Нагадаємо, що книжка Барака Обами «Земля обітована» очолила рейтинг бестселерів за підсумками минулого року. Мемуари колишнього президента США встановили рекорд у перший день продажів.