Барак Обама

Мемуари Обами очолили список бестселерів США за минулий рік

16.01.2021
Мемуари колишнього президента США Барака Обами «Земля обітована»

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Мемуари колишнього президента США Барака Обами «Земля обітована» побили рекорд продажів у США. Такі дані оприлюднило бюро статитистики NPD BookScan.

 

Перший том мемуарів розійшовся у 2,6 мільйона примірників. Однак ця цифра нижча, ніж 3,4 мільйона примірників книги «Становлення» колишньої першої леді Мішель Обами, проданих у 2018 році.

 

До речі, «Стоновлення» знову потрапило у топ-25 книжок: розкупили 596 тисяч примірників (читайте уривок зі «Становлення»: як поєднати батьківство, роботу й політику)

 

Також у список бестселерів увійшли відразу три книжки про Дональда Трампа. На четвертній сходинці опинилося видання племінниці Трампа Мері Трамп під назвою «Занадто багато і ніколи недостатньо: як моя сім’я створила найнебезпечнішу людину у світі» (понад 1,2 мільйона примірників).

 

На 15-тій сходинці  «Кабінет, в якому це сталося» Джона Болтона, колишнього радника з нацбезпеки при Трампові. На 23-й «Лють» відомого у США журналіста й лауреата Пуліцетцерівської премії Боба Вудворда.

 

Іншими великими хітами стали багаторічні важкоатлети дитячої і підліткової літератури: Сюзанна Коллінз («Переспівниця», українською вийшла у видавництві КМ-Букс, Джефф Кінні («Амулет»), Стефані Майєр (Сонце опівночі) та Дейв Пілкі (Dog Man).

 

Познайомитися з усім списком.

 

 

Як повідомлялося, перший том мемуарів колишнього президента США Барака Обами «Земля обітована» встановив рекорд у перший день продажів.

 

Читайте про українські бестселери-2020

 

Джерело: Publishers Weekly