Penguin Random House

Книжка Мішель Обами побила рекорд за кількістю продажів цього року

25.11.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжка «Становлення» (Becoming) колишньої першої леді США Мішель Обами за тиждень продажів очолила рейтинги найбільш продаваної дорослої книжки цього року.

 

У перший же день виходу книжки, 13 листопада, продали понад 725 000 примірників у всіх форматах в США та Канаді.

 

Продажі в перший день, включаючи попередні замовлення, становлять найбільшу суму продажів за одну добу для будь-якої книги, опублікованої в 2018 році видавництвом «Penguin Random House».

 

Перший наклад склав 1,8 мільйонів друкованих примірників, та вже невдовзі видавництво додрукувало ще 800 тисяч екземплярів, тож, загальний наклад наразі складає 2,6 мільйонів друкованих примірників у США та Канаді.

 

«Ми в захваті від надзвичайної реакцією на красиво написані та глибоко особисті мемуари пані Обами, і ми впевнені, що «Становлення» стане натхненням для мільйонів читачів», –  заявила в заяві директорка компанії «Penguin Random House» Мадлен Макінтош.

 

Найбільша книготорговельна мережа у США «Barnes & Noble» підтвердила, що книжка Мішель Обами мала найбільші продажі в перший тиждень цьому році, перевершивши за кількістю продажів «Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа» Майкла Вулффа (читайте уривок із книжки), а відтак ставши лідером у перший тиждень продажів за 2018-й рік.

 

Компанія назвала це “найкращим першим тижнем продажів дорослої книги з 2015 року” – саме тоді вийшов роман Гарпер Лі «Іди, вартового постав» (в Україні переклад книжки Гарпер Лі вийшов у Видавничій групі КМ-БУКС 2016-го року).

 

«Barnes & Noble» назвав книжку «Становлення» – однією із найуспішніших за всю історію.

 

Тим часом Мішель Обама продовжує своє турне з просування. Презентації колишньої першої леді настільки популярні, що вартість квитків на них сягає 2 750 доларів.

 

 

Свою книгу Обама поділила на три частини: «Стати собою», «Стати нами» та «Стати чимось більшим».

 

Перші два розділи є глибоким, навіть соціологічним дослідженням Чикаго, його мешканців та установ, питань громадської освіти, раси, класовості. Це нагадує нам, що Обама навчалась за спеціальностями соціологія та Афро-американські вчення в університеті Прінстона.

 

В другому розділі «Стати нами» детально описується її роман з Бараком Обамою, створення сім’ї з ним і пошуки роботи, яка б їй подобалась.

 

Третій розділ «Стаючи чимось більшим» стосується її життя в центрі політичної уваги, її оцінку досягнень та досвіду в якості першої леді і того, як це постійно перебувати в центрі уваги, зазначає видання.

 

Як повідомлялось, на початку року книжка «Вогонь і лють. Всередині Білого дому Трампа» Майкла Вулффа стала бестселлером.

 

Цього ж року колишній президент США Білл Клінтон у співавторстві з відомим письменником Джеймсом Паттерсоном випустив політичний роман, події якого розгортаються у часи його перебування в Білому домі.

 

За матеріалами Publishers Weekly, The Washington Post

 

Світлина: Hollywood Reporter