нон-фікшн

Книжка племінниці Трампа розійшлася майже мільйонним накладом у перший день продажів

19.07.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книга племінниці президента США Мері Трамп про Дональда Трампа у перший день продажів продалася накладом у понад 950 тисяч копій в різних форматах. Про це повідомляє видання Los Angeles Times.

Книжка, що має назву «Too Much and Never Enough: How My Family Created the World’s Most Dangerous Man» («Занадто багато і завжди мало: як моя сім’я створила найнебезпечнішу людину у світі») надійшла у продаж 14 липня.

 

Загальна кількість проданих копій за перший день, яка склала понад 950 тисяч, включає видання у різних форматах, у тому числі й попередні замовлення. У видавництві повідомляють, що це новий рекорд для нон-фікшн книжок. Всього у паперовому вигляді книжку надрукують накладом у 1,15 мільйона примірників.

 

У своїй роботі Мері Трамп, дипломована психологиня, ділиться своїми спогадами про дядька. За її словами, глава Білого дому завжди демонстрував готовність обманювати й мучити людей довкола у власних інтересах.

 

Як відомо, брат нинішнього президента США Роберт Трамп намагався заборонити публікацію книжки через суд. У своєму позові він вказав, що інформація, яка міститься у книжці, порушує угоду про нерозголошення, яку вона підписала разом з іншими членами сімʼї майже 20 років тому. Мова йде про епізод щодо поділу спадщини батька Трампа — Фреда, навколо якого почалися судові процеси.

 

Однак суд постановив, що видавець, Simon & Schuster, не є стороною угоди конфіденційності, тож може видати книжку.

 

Раніше повідомлялося, що видавництво Henry Holt опублікує нову книжку Майкла Вулфа «Siege: Trump Under Fire» – продовження хітової «Fire and Fury», що розповідає про роботу адміністрації президента Трампа.

 

Читайте також уривок із книжки про Дональда Трампа.