карантин

Книжковий Арсенал перенесли через коронавірус

26.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася у світі через поширення вірусу COVID-19, Мистецький Арсенал змушений перенести Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» на пізніші дати. Про це повідомляється на офіційному сайті Мистецького Арсеналу.

 

Тепер фестиваль планують провести наприкінці серпня 2020 року. Раніше в Арсеналі повідомляли про імовірні зміни, але вірили, що вжиті державою заходи сприятимуть боротьбі з вірусом і уможливлять проведення культурних подій. Однак 25 березня уряд України продовжив карантин до 24 квітня.

 

Команда фестивалю зазначає, що для них це було не простим рішенням, але безпеку відвідувачів і учасників залишаються для них найпріоритетнішими.

 

«Ми готові провести Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» цього року. Проте розуміємо, що він не зможе бути таким, яким ми його спланували. Та ми віримо, що він так само потрібний нашим учасникам і нашим відвідувачам. Потрібний не в онлайні, а в реальному житті, в унікальному просторі історичної будівлі Мистецького арсеналу, в його неповторній естетичній книжковій атмосфері»— зазначила координаторка фестивалю Юлія Козловець.

 

Також вона додала, що команда Книжкового Арсеналу продовжує роботу над підготовкою фестивалю, а уточнені дати повідомлять додатково.

 

«Якщо ситуація знову зміниться, ми будемо змінюватись разом із нею», говорить Козловець.

 

Нагадаємо, що попередньо Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» був запланований на 20–24 травня 2020 року, та планував залучити 170 учасників і понад 50 000 відвідувачів.

 

Книжковий Арсенал 2019-го року відвідали 57 тисяч людей.

 

Як відомо, минулого року Книжковий Арсенал було визнано найкращим літературним фестивалем світу на International Excellence Award в Лондоні.