Календар подій

Книжковий Арсенал та Одеський кінофестиваль шукають книжки для майбутніх екранізацій

Х Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал та Одеський міжнародний кінофестиваль започаткували спільний проєкт Book Pitch. Мета книжкового пітчингу – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні фільми.

Перший етап Book Pitch відбудеться під час Х Книжкового Арсеналу (20-24 травня). Фінал — на Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю (10-18 липня).

 

Заявки на участь у Book Pitch приймаються з 28 лютого по 31 березня включно. Після опрацювання селекційною комісією, до якої увійдуть кінокритики, продюсери, режисери, сценаристи та літературні критики, буде обрано до 15 творів-фіналістів. Їхні автори будуть запрошені до участі в пітчингу 22-23 травня під час Книжкового Арсеналу в Києві. На ньому експерти відберуть п’ятьох переможців, чиї твори будуть представлені в Одесі на Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. Там п’ять найкращих творів першого етапу Book Pitch будуть представлені українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації.

 

Для участі у проєкті допускаються літературні художні твори, опубліковані у 2018-2020 роках, накладом не менше 1000 примірників, які мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм). Твір повинен мати схвальні рецензії критиків. Нагороди та премії є перевагою. Також перевагу матимуть твори, презентовані на міжнародних фестивалях і книжкових ярмарках. Аплікант гарантує, що має необхідні права на екранізацію твору. Заявки приймаються від авторів, видавництв і літагентів. Один заявник може подати не більше 5 творів.

 

Деталі на сайті Одеського міжнародного кінофестивалю.

 

Читайте також: 10 найкращих телевізійних екранізацій десятиліття від Literary Hub

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект