LitCom

«Книжковий сомельє»: читацька соцмережа LitCom запустила український аналог Goodreads

25.01.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українська літературна соцмережа LitCom запустила можливість ділитися книжковими відгуками на основі проєкту «Книжковий сомельє». Про це соцмережа повідомила Читомо.

Користувачів закликають писати, що вони думають про щойно прочитані тексти — байдуже, художні, науково-популярні, публіцистичні, — підкріплювати допис селфі з книжкою та позначати публікацію хештегом #книжковийсомельє.

 

Команда LitCom запевняє, що долучитися до хвилі книжкових вражень і стати сомельє для майбутніх читачів може будь-який користувач цієї соціальної мережі. 

 

«LitCom — це також ваш книжковий консультант біля книжкової полиці чи експерт-сомельє під час вашого книжкового вибору, який підкаже, яке чтиво принесе вам максимальну насолоду і найточніше відповідатиме вашому запиту. Водночас і ви можете прислужитися іншим користувачам сервісу своєю експертністю — можливо, саме ваш відгук “зробить чиїсь вечір”. Саме взаємодія тих, хто читає, обмін читацькими досвідами та враженнями і лежить в основі проєкту “КС”», — зауважує засновниця LitCom Ольга Сухомлин.

 

Своїми книжковими відгуками для нового проєкту з LitCom уже встигли поділитися:

 

  • правозахисниця Олена Сотник;
  • мовний омбудсмен Тарас Кремінь;
  • «мама» комікс-персонажа «Кота Інжира» Олена Павлова;
  • кіноакадемік Станіслав Цалик, письменник Олесь Ільченко;
  • телеведуча Леся Вакулюк.   

 

 

Соцмережа LitCom присвячена читанню. Вона пропонує авдиторії створювати літкасти й спілкуватися у форматі текстових дописів, а також публікує підбірки художньої класики та нонфікшн-літератури, книжкові поради для батьків, колекції літкастів за темами творів, що входять до шкільної програми з української літератури тощо.

 

Як відомо, LitCom заснували наприкінці 2022 року.

 

Читайте також: В Україні створили першу книжкову радіостанцію

 

Зображення: LitCom