Книжку Джоан Роулінг, яка щойно вийшла, вже критикують

23.09.2020
«Troubled Blood» нова книжка Джоан Роулінг

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Джоан Роулінг звинуватили у трансфобії після виходу її нової книжки «Troubled Blood» (Неспокійна кров). Критичний огляд на роман вийшов у виданні «The Telegraph».

Причиною критики стало те, що серійний вбивця із книжки переодягається в жіночий одяг і носить жіночу перуку, щоб заманювати жінок у свій фургон і врешті їх вбивати.

 

Критики письменниці запустили у твіттері гештег #ripjkrowling. Вони пишуть дописи про те, що Роулінг жива, але новою книжкою і своїм ставленням до трансгендерів вона поховала свою кар’єру.

 

 

Це вже не вперше Джоан Роулінг критикують за трансфобію. У червні письменницю звинуватили у нетерпимості до трансгендерів після її допису «про людей, які менструюють». Сама письменниця і її прихильники заперечують усі звинувачення.

 

 

Як повідомляло видання Newsweek, користувачі TikTok почали викладати у соцмережу відео, на яких вони палять книжки письменниці. А незалежна книгарня в Австралії публічно заявила, що не буде виставляти в торговій залі книжки Роулінг через її «трансфобну позицію».

 

Водночас у Великобританії випустили маслопиво зі світу Гаррі Поттера. Попри назву, це безалкогольний напій. Його можна буде придбати у магазині «Дев’ять і три чверті» на станції Кінгс-крос, в лондонських аеропортах Гатвік і Хітроу та в павільйонах Warner Bros.

 

Нагадаємо, під час пандемії Роулінг пожертвувала 1 млн фунтів на допомогу бездомним та жертвам домашнього насильства.