Гаррі Поттер

Роулінг пожертвує 1 млн фунтів на допомогу під час епідемії

04.05.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Письменниця Джоан Роулінг зробить пожертву у розмірі £1 млн (€1,2) на допомогу бездомним та жертвам домашнього насильства під час епідемії. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Twitter.

 

£500 млн вона перерахує для ініціативи Crisis, яка допомагає бездомним під час пандемії. Ще £500 млн піде для проєкту Refuge, що опікується жертвами домашнього насильства.

 

Пожертву письменниця здійснить на честь 22-ої річниці битви за Гоґвортс.

 

«Але, чесно кажучи, мушу відзначити, що говорити сьогодні про вигадані смерті недоцільно. Надто багато людей втрачають своїх близьких у реальному світі.

 

Тож, у річницю великої чарівної перемоги, я думаю про людей, які роблять свою роботу, щоб захистити нас і наш спосіб життя. У моїй найближчій родині є три ключові працівники, і я, як і всі родичі, розриваюся між гордістю та тривогою», – написала вона.

 

На честь битви за Гоґвортс Роулінг вирішила допомогти найбіднішим та найвразливішим категоріям, які страждають під час епідемії найбільше – бездомним та жертвам домашнього насильства.

 

Раніше ми повідомляли, що відвідувачі знаменитої у Сан-Франциско книгарні City Lights за чотири дні пожертвували майже пів мільйона доларів, щоб допомогти книжковому магазину пережити кризу під час епідемії.