Верховна рада

Комітет Верховної Ради підтримав Стратегію розвитку читання

14.07.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав Стратегію розвитку читання на 2021-2025 роки. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

Комітет підтримав Стратегію розвитку читання одноголосно. Перед подальшим схваленням Стратегії в уряді відбудеться також її узгодження з Комітетом Верховної Ради з питань бюджету та Міністерством фінансів України.

 

Олександра Коваль подякувала народним депутатам-членам комітету Миколі Княжицькому, Софії Федині, Микиті Потураєву, Євгенії Кравчук, Ірині Констанкевич, Володимиру В’ятровичу, Міністру культури та інформаційної політики Олександру Ткаченку, його заступниці Ларисі Петасюк, заступниці директорки Українського інституту книги Ірині Батуревич, президентці Української бібліотечної асоціації Оксані Бруй, директорці ГО «Форум видавців» Катерині Шевченко, начальниці Управління правового забезпечення Міністерства культури та інформаційної політики Олені Земляній, президенту Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександру Афоніну та іншим за участь у створенні Стратегії, голосуванні.

 

Нагадаємо, минулого тижня у Верховній Раді провели слухання присвячені розробці Стратегії, під час яких народні депутати запропонували свої рекомендації до неї.

 

Додамо, Стратегію розвитку читання на 2021 – 2025 роки «Читання як життєва стратегія» Український інститут книги презентував у березні. У лютому Міністерство культури та інформаційної політики України оприлюднило проєкт Стратегії.