Yakaboo

Компанія Yakaboo пояснила свою політику щодо книжок з РФ

05.12.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Компанія ТОВ «Якабу Трейд» відреагувала на припинення співпраці із видавництвом «Моя книжкова полиця». Про це йдеться в офіційному коментарі, який отримало Читомо.

 

У компанії подякували за співпрацю із «Моєю книжковою полицею», яка розпочалася ще у травні 2018 року.

 

Yakaboo зазначила, що офіційно імпортує книжки 19 видавництв з Росії та 550 видавництв з Великої Британії.

 

«Ми діємо в рамках українського законодавства, й імпортуємо в Україну з РФ лише ті книги, дозвіл на ввезення яких було надано Державним комітетом телебачення і радіомовлення України. При цьому більше 70% асортименту імпортованої російської книги – це перекладна література західних відомих авторів, перекладених на російську такими знаковими видавництвами як: МИФ, Альпіна, інші», – пояснили вони.

 

Також у коментарі нагадали, що в асортименті книгарні представлені видання 71 мовою.

 

Серед основних цінностей, якими керується «Якабу», відзначають підтримку на рівні політики компанії вітчизняних авторів та видавництв. Тому звинувачення у рекламі пріоритетно книги російських видавців вважають некоректними. У підтвердження компанія нагадала про список ТОП-продажів на Yakaboo, який формується автоматично.

 

Нагадаємо, що 4 грудня видавництво «Моя книжкова полиця» заявило, що більше не продаватиме своїх книжок у книгарні Yakaboo через імпорт компанією видань в РФ.