Yakaboo

«Моя книжкова полиця» припиняє співпрацю з Yakaboo через книжки з РФ

04.12.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво «Моя книжкова полиця» більше не продаватиме своїх видань у книгарні Yakaboo. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила засновниця і власниця видавництва Наталя Моспан.

 

Вона нагадала про дискусію, яка виникла навколо продажу «Видавництвом Старого Лева» прав на видання двох книжок «Аґрафки» в Росію, і водночас ігнорування факту купівлі магазином Yakaboo книжок в РФ.

 

«Я не здатна прийняти та вибачити той факт, що мій бізнес-партнер – найбільший та найвпливовіший книжковий інтернет-оператор в Україні – став амбасадором російської культурної експансії в Україні і ввозить книги з ворожої території», – пояснила видавчиня.

 

За її словами, це важке для неї рішення, проте цього вимагають обставини, в яких опинилася Україна.

 

«За даними ООН, російська агресія на моїй землі забрала життя 13 тис. моїх громадян! І в той час, коли наші відчайдушні захисники продовжують помирати за нашу свободу, ми безвідповідально поступаємось ворогу на найважливішому стратегічно фронті – культурному. Ми пускаємо сюди ворога – своєю мовчазною згодою, своїми страхами та побоюваннями, невпевненістю, нерішучістю. Ми щодня програємо і знищуємо все те, що так боляче здобували впродовж останніх п’яти років», – наголосила Моспан.

 

Нагадаємо, що в асортименті книгарні Yakaboo є значна частина книжок, завезених з території РФ. Держкомтелерадіо регулярно звітує про відмови, які отримує компанія, на ввезення російських книжок, що містять ознаки пропаганди держави-агресора.

 

Раніше ми повідомляли про активне обговорення у соцмережах інформації про те, що «Видавництво Старого Лева» продало права на видання книжок творчої майстерні «Аґрафка» російському видавництву МИФ.